Activity


 • Cooney Atkins posted an update 2 years, 1 month ago  · 

  Omówienie Zaburzenia erekcji ( ed ) to niezdolność do uzyskania lub utrzymania erekcji na tyle twardej, aby mogła funkcjonować seksualnie. Jest to powszechny problem seksualny, który dotyka aż 30 milionów mężczyzn w Stanach Zj ed noczonych. Większość przypadków zaburzeń erekcji ma przyczyny fizyczne, takie jak choroby serca, cukrzyca i otyłość. Wybory stylu życia, takie jak palenie i picie nadmiernych ilości alkoholu, mogą również prowadzić do zaburzeń erekcji. Ale dla niektórych mężczyzn problemy psychologiczne są źródłem problemu.
  Czytaj dalej, aby dowi ed zieć się o psychologicznych przyczynach zaburzeń erekcji i jak można je rozwiązać.

  Psychologiczne przyczyny problemów psychologicznych przyczyniających się do zaburzeń erekcji nie są tak łatwe do wykrycia, zdiagnozowania i leczenia. Najczęstsze psychologiczne przyczyny zaburzeń erekcji obejmują:
  Lęk Problemy psychologiczne mają realne, fizyczne skutki. Na przykład lęk jest czymś, co wiele osób uważa, że ​​istnieje w twojej głowie. Ale lęk może powodować przyspieszenie akcji serca, problemy z ciśnieniem krwi i zmęczenie. To z kolei może wpłynąć na twoją sprawność seksualną. W rzeczywistości lęk jest j ed ną z najczęstszych psychologicznych przyczyn zaburzeń erekcji.
  Stres W pewnym momencie życia każdy doświadcza stresu. Czasami stres może służyć jako silny czynnik motywujący. Ale nawet prosty stres & mdash; jutro prezentacja w pracy, na przykład & mdash; może wpływać na twoją zdolność do osiągania i utrzymywania sprawności seksualnej. Nie musisz ponosić dużego stresu, aby wpłynąć na twoje zdrowie seksualne.
  Depresja Depresja jest często spowodowana brakiem równowagi chemicznej w mózgu. Może wpływać zarówno na pożądanie seksualne, jak i na funkcje seksualne. J ed nak u mężczyzn depresja nie zawsze jest łatwą diagnozą. W ed ług National Institute of Mental Health wielu mężczyzn nie rozpoznaje objawów depresji, a niektórzy niechętnie szukają pomocy.
  Dobrą wiadomością jest to, że większość mężczyzn powróci do normalnego samopoczucia, odzyska zdrowe zainteresowanie seksualne i rozwiąże problem zaburzeń erekcji dzięki odpowi ed niemu leczeniu depresji.
  Problemy w relacjach Ciche traktowanie nie jest j ed yną rzeczą, jakiej doświadczasz, jeśli ty i twój partner się kłócisz. Problemy w twoim związku emocjonalnym mogą wpływać na twój związek seksualny.
  Argumenty, słaba komunikacja i gniew mogą wpływać na twoje pożądanie seksualne i funkcje seksualne. Przepracowanie tych problemów z partnerem może pomóc złagodzić objawy zaburzeń erekcji.
  Jeśli masz problemy z samodzielnym rozwiązywaniem problemów w relacjach, poszukaj doradcy lub terapeuty, który może ci pomóc.
  Lęk prz ed dysfunkcją seksualną Gdy pierwszy raz doświadczysz zaburzeń erekcji, możesz się martwić, że nigdy nie odzyskasz normalnej funkcji seksualnej. Może to prowadzić do strachu lub niskiej samooceny. Te uczucia mogą wpływać na twoją zdolność do osiągnięcia lub utrzymania erekcji podczas następnego spotkania seksualnego.
  Cykl ten można kontynuować do czasu wizyty u lekarza w celu znalezienia leczenia. Po znalezieniu odpowi ed niego leczenia lęk prz ed zaburzeniami seksualnymi powinien ustąpić.
  Leczenie psychologicznych przyczyn ed P Psychologiczne przyczyny zaburzeń erekcji zwykle nie są leczone lekami. J ed nak leki mogą pomóc w przypadkach, w których problemem jest brak równowagi chemicznej. Na przykład mężczyźni z depresją mogą znaleźć ulgę w objawach, a także w zaburzeniach erekcji, ki ed y rozpoczynają leczenie przeciwdepresyjne.
  Wiele powyższych problemów psychologicznych wymaga terapii, cierpliwości i czasu. Twój lekarz może z tobą współpracować, aby znaleźć najlepszy sposób leczenia.
  Priorytetem zdrowia psychicznego Problemy psychologiczne mogą mieć wpływ nie tylko na zdrowie psychiczne. Depresja, lęk, stres i problemy w związku mogą mieć ogromny wpływ na funkcje seksualne. Jeśli doświadczasz zaburzeń erekcji wraz z problemami psychologicznymi, porozmawiaj ze swoim lekarzem. Razem Ty i Twój lekarz możecie znaleźć przyczynę i sposób leczenia, aby przywrócić zdrowie seksualne do normy.