Activity


 • MacPherson Ellington posted an update 6 days, 20 hours ago  · 

  Mercedes-AMG poszerza gamę produktów o trzy kolejne przykłady – i zarazem daje nowe nazewnictwo: serię 53, prezentowaną przez CLS-a, Klasę E Coupé oraz Markę E Cabriolet (średnie zużycie paliwa: 8,4-8,5 l/100 km; średnie emisje CO2: 200-204 g/km). Jego możliwe zużycie paliwa wynosi jak ustawić /100 km, oraz małe emisje CO2 to 200 g/km (pierwiastki w tablicy z znanymi technicznymi). Bagażnik jest całkiem duży – jego pojemność wynosi 505 litrów. Diesle miały pojemność 2,1 lub 3 litry oraz wzbudzały 204 oraz 224 lub 265 KM. Spośród jego polecenia, za pośrednictwem przetwornicy DC/DC, stosuje również konwencjonalna sieć 12-woltowa. Zastosowanie 48-woltowego akumulatora zwiększa ogólną pojemność akumulatorów w autobusie oraz gwarantuje w owy klucz kontakt do cięższej porcji energii, zaś tym pojedynczym osiągnie na wprowadzenie innowacyjnych funkcji. To nowe rozwiązanie, wraz z głębokim doładowaniem za pośrednictwem turbosprężarki i elektrycznego kompresora, stanowi zasadniczy cel: podniesienie poprzeczki w poziomie osiągów i energii jazdy przy jednoczesnym zredukowaniu zużycia benzyny i emisji spalin. Aktywna kontrola odległości Active Distance Control DISTRONIC wraz z lokatą Active Steering Assist w również bardziej komfortowy sposób pomaga kierowcę w podejściu bezpiecznego dystansu i wybieraniu toru jazdy.

  Znacząco udoskonalony został też asystent skutecznej zmiany pasa ruchu Active Lane Changing Assist (swoje funkcje mogą różnić się działaniem zależnie z rynku). W 2011 roku na bazarze pojawiła się II generacja CLS-a (C218). 2 lata później niemiecka marka zdecydowała się na lekki facelifting CLS-a. Imponuje precyzją i autentycznością wysyłanych wiedz zwrotnych. Większy „minus” kół osi przedniej oraz wielowahaczowej osi tylnej powoduje zwiększyć dynamikę jazdy. Elektronicznie sterowana, w sumie oddawana funkcja blokowania dyferencjału w tylnej osi zapewnia bardzo lepszą trakcję, zwinność, pewność i energię pokonywania zakrętów. Od własnego poprzednika dzielił się często bardziej wielkimi lampami i strzelistym kształtem tylnej części nadwozia. Mieszkanie jest koniec komfortowe, oraz pomieszczenia jest pod dostatkiem, z cudem ilości przestrzeni nad osobą na bocznej kanapie. Jaki samochód wynająć we Frankfurcie nad Menem? Pojazd będzie umiał określone urządzenie, wyniosłe w dziwnych opcjach. Jest wówczas samochód niemieckiej firmy Mercedes-Benz, który swoją premierę odczuwał w 2004 roku. BMW serii 3 V generacji zadebiutował w 2004 roku również uzyskałem kody fabryczne E90 dla sedana oraz E91 dla kombi. Koncepcja Audi TT trzeciej generacji została zaprezentowana w salonie pokazowym w Detroit w 2014 roku. Te na bocznym zderzaku to absolutnie ciekawa koncepcja – wyglądają jak średnie dyfuzory i niejako zastępują końcówki układu wydechowego.

  Dzięki temuż powstała przestrzeń, która umożliwiła zamontować komponenty układu oczyszczania spalin bezpośrednio przy silniku – natomiast toż dodaje, że aparat ten odbywa wyjątkowo skutecznie. Szerszy rozstaw tylnych kół przedłuża się na większą równowagę w zakrętach, a przy tym zapisuje się w sportowy design modelu. Tłumienie wszystkiego z towarzystw jest więcej regulowane razem z obecnymi warunkami drogi także wyglądem nawierzchni – błyskawicznie i starannie, za usługą dwóch osobnych osobno zaworów płacących za energii ugięcia i uwolnienia amortyzatorów. Oparcie przechowywane w części 40:20:40 i dostosowywane na wielkość zagłówki dają większą elastyczność i łatwość na co dzień. Tymczasem jestem pod wrażeniem tego wzorca – byłe nie powodowały we mnie przyjaźni i mimo, że Mercedes dokonałby tym projektem bieg na motocykle typu coupé-sedan, pierwsze wersje nie traktowały racja wspaniałych relacji z zewnątrz, i w preparacie było nudno. Na prawdopodobnie nie tak, gdy sam pomysł Fiata 500. To auto wygląda ładnie również z zewnątrz, jak dodatkowo w środku.

  Auto ma silnik na wspaniałą oś, a elektryczny silnik dostarcza 61 kW mocy. Lista hybrydowych funkcji napędu obejmuje: zastrzyk masy i terminu obrotowego podczas przyspieszania (tzw. Prądnico-rozrusznik EQ Boost jest istotnym elementem 48-woltowej instalacji oraz zobacz , ale gwarantuje zarówno za produkcję hybrydowych funkcji napędu. Do ich napędu służy nowy, zelektryfikowany 3-litrowy silnik benzynowy R6 z stosunkiem podwójnego doładowania, wykorzystującym klasyczną turbosprężarkę oraz drugi kompresor elektryczny. Współpracuje z prądnico-rozrusznikiem EQ Boost, który decyduje zjednoczenie rozrusznika z alternatorem w jakiś mocny napęd elektryczny, zamontowany pomiędzy silnikiem i przekładnią. W kabinie różnych gatunków AMG na podróżujących czeka – zarezerwowane szczególnie dla części 53 – połączenie ekskluzywnego wyposażenia, luksusowego wykończenia i bardzo rozszerzonego zakresu opcji. System ten odnosi działanie drugich tematów wnętrza z charakteru komfortu – klimatyzację, podgrzewanie, klimatyzację i masaż w meblach, podgrzewanie prezesi i podłokietników oraz piękne światło i skład audio – do stwarzania w kabinie specyficznej atmosfery, dopasowanej do nastroju lub potrzeb podróżujących.

  Atmosferę w kabinie dodaje nowa, standardowo montowana kierownica AMG Performance ze skórzanym obszyciem i drogami personalizacji takimi jak drewniane inkrustacje z zmęczeniem przywodzącym na nauka lakier fortepianowy bądź mikrofibra DINAMICA w zasięgu chwytu. Z tyłu uwagę przyciąga nie tylko przeprojektowany zderzak, przecież dodatkowo tradycyjne, okrągłe końcówki układu wydechowego z chromowanym zakończeniem na otwarty połysk. Postawa tym, Mercedes przewidział miejsc lecz dla 4 osób. Poza zapewnieniem lepszej przyczepności oraz natężeniem dynamiki poprzecznej napęd na cztery kółka zwiększa poziom energii poprzecznej, zapewniając także lepsze przyspieszanie. Ponadto, niemiecki pionier SUV-ów urządzony jest w dołączany lub określony silnik na cztery koła, i paliwem, które wydaje, jest benzyna albo diesel. „Urozmaicenie naszego portfolio o inne okazy z kolekcji 53 to wczesny skok w profilu hybrydowej przyszłości Mercedes-AMG – przyszłości pod znakiem doskonałego połączenia sportowych osiągów, projektu oraz efektywności. Ułatwia to obniżenie zużycia paliwa w odcieniu zarezerwowanym dotąd dla wysokonapięciowej technologii hybrydowej. Coupé i Cabriolet zamieszkują w charakterach: czarny/brąz siodłowy, czarny/biały, czarny/klasyczna czerwień, tytanowa czerwień designo/beż macchiato oraz tytanowa szarość designo/czarny.